Çevre Danışmanlık ve Çevre Yönetim Sistemi

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı “Lisanslı Çevre Danışmanlık Firması” SGG olarak müşterilerimize Çevre Danışmanlık Hizmeti dışında TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi kurma ile Atık değerlendirme ve yönetimi hizmetleri de sunulmaktadır.

 
Kalite Sistemi

Tüm Yönetim Sistemlerinin kurulması, Tüm Direktifler kapsamında CE ve G İşaretlemesi kapsamında Teknik Dosyalarının Hazırlanması Hizmetleri sunulmaktadır.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği ve Risk Analizleri

is-sagligi4857 Sayılı İş Kanununa uygun olarak İş Güvenliği Sistemi,  TS 18001   Iş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile Risk Analizlerinin   yapılması,    Acil Eylem Planlarının hazırlanması, konularında danışmanlık ve eğitim Hizmetleri sunulmaktadır.


 
Eğitim

egitimKonularında Uzman Eğitmen Kadromuz ile Yönetim Sistemleri Bilgilendirme, İç Denetçi, Çevre Mevzuatları, İş Güvenliği , Risk Değerlendirme, Kurumsallaşma, Kişisel Gelişim , İnsan kaynakları Eğitimleri değişik seviyedeki katılımcılara uygun olarak düzenlenmektedir. Eğitimlerimiz sonrasında katılımcılara eğitim sertifikaları düzenlenmektedir.

 
free pokerfree poker